Seko mums Šodien saziedoti jau 396.00 €

Jaunumi

08.11.2004

Plāksteris bērnu slimnīcai

Vairākās tirdzniecības vietās Latvijā no 8. novembra līdz 31. decembrim ilgs labdarības akcija ''Plāksteris bērnu slimnīcai''. Akciju rīko Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas attīstības atbalsta fonds, ka akcijas mērķis ir iegādāties aparatūru Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas anestezioloģijas nodaļai.

22.09.2004

Atbalsts bērnu namam - patversmei

Aicina atbalstīt sabiedrisko projektu - bērna nama patversmes "Umurga" spēlu laukuma un datorklases izveidošanu.

14.09.2004

Ar Ziedot.lv iespēja ziedot bērnu operācijām

Labdarības portāls Ziedot.lv sākot ar septembri ir atvēris ziedojumu projektus, lai palīdzētu konkrētiem bērniem veikt operācijas vai iegādāties nepieciešamos medicīnas palīgierīces.

13.09.2004

Ziedot.lv aicina oragnizācijas sadarboties

Labdarības portāls Ziedot.lv šī gada rudenī atklās jaunu sadaļu “Mantiskie ziedojumi”. Šajā sadaļā ziedotāji varēs atrast informāciju par iespēju palīdzēt ar mantiskajiem ziedojumiem – apģērbu, grāmatām, malku un citām lietām.

10.09.2004

Iespēju vecumdienas pavadīt savās mājās aprūpē un drošībā iegūs vēl 65 cilvēki

Atbalstot labdarības portāla "Ziedot.lv" projektu "Vecmāmiņām un vectētiņiem", A/S "Hansabanka" sniedz iespēju 65 vientuļiem un veciem cilvēkiem pavadīt vecumdienas savās mājās, būt aprūpētiem un drošībā.

 

RT @Europarl_LV: Kopā = spēks! @RigasDome kopā ar labdarības organizāciju @ziedot_lv atsaukusies @EP_President @RobertaMetsola un @EUROCITI…

pirms 6 stundām
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 672 381.08 €