Seko mums Šodien saziedoti jau 2,191.41 €

Mājas aprūpe

Saskaņā ar Latvijas Sarkanā Krusta informāciju, mūsu valstī pašreiz ir ļoti daudz vientuļu un vecu cilvēku, kuriem nepieciešama palīdzība mājas darbos un ikdienā.

Lai sniegtu aprūpi mājās vienam cilvēkam, vidēji mēnesī nepieciešami 45 lati (par to, kas veido šo summu, varat lasīt www.redcross.lv). Par šo summu iespējams veselu mēnesi vienam cilvēkam nodrošināt neatsveramu palīdzību.

Aprūpe mājas nozīmē:

  • Pusdienu gatavošanu, mājas uzkopšanu, veļas mazgāšanu un citus saimniecības darbus,
  • Palīdzību personiskās higiēnas veikšanai – nomazgāšanos, matu apgriešanu,
  • Sūtņa funkciju - dažādu jautājumu kārtošanu, kas saistīti ar Sociālo palīdzības fondu, poliklīnikām u.c. institūcijām, pārtikas, medikamentu un citu nepieciešamo lietu iegādi,
  • Pavadoņa funkciju

Mājas aprūpe arī nozīmē vecumdienu pavadīt ierastajā vidē, nevis veco ļaužu pansionātā.

Pašvaldība aprūpi mājas nodrošina tikai tām personām, kuru mēneša ienākumi nepārsniedz 74,91 latus. Tomēr iedomājieties to cilvēku bezpalīdzības sajūtu, kuru pensijas par dažiem santīmiem pārsniedz šo summu! Lai dotu iespēju šiem cilvēkiem dzīvot pilnvērtīgi, Latvijas Sarkanais Krusts aicina palīdzēt!

Projektu īsteno biedrība Latvijas Sarkanais Krusts, kuras mērķis ir palīdzēt cilvēkiem, neatkarīgi no reliģiskās pārliecības, politiskās piederības, nacionalitātes un citiem faktoriem. Vairāk par biedrību varat uzzināt www.redcross.lv

Ko sasniegsim ar šo projektu? Ar ziedotāju palīdzību nespējīgiem, veciem, vientuļiem cilvēkiem būs iespēja saņemt aprūpi un palīdzību, lai veiktu elementārākās sadzīviskās nepieciešamības. Šis projekts turpina iepriekšējos gados īstenoto labdarības projektu "Aprūpe mājās".

Projekts ievietots 14.02.2008., pēdējās izmaiņas 31.12.2011.

Projekts ievietots portālā 25.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksandram Uškanovam

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Stiprini stipros

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

654 367.01 €