Seko mums Šodien saziedoti jau 858.00 €

Zobu feja

Kad bērnības maģiskais zobu fejas gaidīšanas laiks ir pārdzīvots, tad pieaugušo vecumā var nākties saskarties ar problēmām zobu veselības jomā, īpaši cilvēkiem ar psihiskās veselības traucējumiem un smagu garīgu atpalicību. Tad ir beidzies valsts labvēlības periods, kad zobārstniecība bija valsts apmaksāta. Cilvēkiem ar invaliditāti atlaižu zobārsta pakalpojumiem nav, bet tie pat ir dārgāki nekā citiem. Zobu labošana šādos gadījumos ir iespējama tikai vispārējā narkozē, jo cilvēki ar psihiskām saslimšanām vai garīga rakstura traucējumiem nesadarbojas ar ārstu, nesaprot ārsta komandas, un nav gatavi pat atvērt muti, nemaz nerunājot par zobu labošanu vai raušanu. Izmaksas tikai par narkozi vien ir sākot no 200 eiro stundā, un nereti vajadzīgas vismaz 2 stundas.

Bieži šiem cilvēkiem ir slikts zobu stāvoklis, jo viņi neapzinās nepieciešamību tos regulāri tīrīt, nespēj to izdarīt kvalitatīvi un neļauj to darīt saviem aprūpētājiem. Līdz ar to zobi biežāk un ātrāk bojājas, un kopumā zobu stāvoklis ir sliktāks. Jāņem vērā, ka viņi nespēj pateikt, ka zobs sāp, līdz ar to zobu un smaganu iekaisumi var palikt nepamanīti un radīt lielākas veselības problēmas. Tādēļ vizīte pie zobārsta ir ļoti svarīga, un tad pilnā narkozē var tikt salaboti vai izrauti vairāki zobi. Rēķins par vienu šādu vizīti var sastādīt līdz pat 1000 eiro. Daudzas ģimenes nespēj apmaksāt šādus rēķinus, tādēļ viņiem nepieciešama palīdzība.

Projekts ievietots portālā 25.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Aktuālie apakšprojekti:

Palīdzība Sondrai Aucei Muceniecei

No 900.00 € saziedoti 473.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Palīdzība Artim Kokainim

No 1 000.00 € saziedoti 65.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Palīdzība Artim Jānim Gureckim

No 1 000.00 € saziedoti 171.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība dzīvniekiem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 757 059.68 €