Seko mums Šodien saziedoti jau 11,421.00 €

Palīdzība Baibai Vītolai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Baibai no Iecavas pagasta ir 38 gadi, viņa dzīvo ar vecākiem. Baibai ir 1.grupas invaliditāte, viņai ir bērnu cerebrālā trieka, garīga rakstura traucējumi un viņa ir nedzirdīga. Baibas tētis nestrādā, jo viņam ir 2.grupas invaliditāte. Baibas mamma strādā nepilnu slodzi par daiļdārznieci. Lielākās rūpes par ģimeni gulstas uz mammas pleciem.

Šobrīd liels izaicinājums ir zobārsta apmeklējums, jo Baibai ir vairāki bojāti zobi. Baiba pēdējā laikā pavisam negrib nekur doties ārpus mājas, īpaši jau pie ārsta. Taču, arī nonākot zobārsta kabinetā, viņa nespēj mierīgi nosēdēt, lai varētu viņai salabotu zobus. Tādēļ viņai nepieciešama zobu labošana vispārējā narkozē. Ārsts Baibas mammu brīdinājis, ka šāda vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro, iekļaujot maksu par vispārēju narkozi un vairāku zobu labošanu. Pašvaldība sola sniegt atbalstu līdz 150 eiro apmērā, tādējādi Baibas mamma lūdz līdzcilvēku atbalstu līdz 850 eiro apmērā. Palīdzēsim Baibai!

Projekts ievietots portālā 09.09.2022

Projekts noslēgts 26.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Palīdzība Inetai Arnoldei

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 746 042.02 €