Seko mums Šodien saziedoti jau 2,985.50 €

Palīdzība Artim Jānim Gureckim

Ērika Eglīša mamma ir vēlējusies viņas dēlam papildus saziedotos līdzekļus novirzīt novadniekam Artim. Līdz ar to ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! 

 Artim Jānim no Liepājas ir 24 gadi. Viņam ir 1.grupas invaliditāte, viņš nestaigā, nerunā un pārvietojas ratiņkrēslā. Jaunietis apmeklē dažādas rehabilitācijas nodarbības, viņam ļoti patīk spēlēties ar bumbām, baloniem, automašīnām un tamburīnu. Par Arti un viņa vecāko brāli, kuram ir 2.grupas invaliditāte, rūpējas mamma. Artim nepieciešama zobu labošana. Arta slimības dēļ viņam zobu labošanu var veikt tikai pilnā narkozē, kad var nākties salabot pat vairākus zobus. Rēķins šādā gadījumā var būt līdz pat 1000 eiro apmērā. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ mamma lūdz palīdzību sava smagi slimā dēla zobārsta apmaksai.

Palīdzēsim Artim!

Projekts ievietots portālā 08.09.2022

Projekts noslēgts 05.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Edītei Borisovai

Bez Tevis nav uzvaras!

Palīdzība Aijai Grāvelsonei

Palīdzība Rinaldam Kukšam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

480 483.88 €