Seko mums Šodien saziedoti jau 858.00 €

Palīdzība Andrim Mārtiņam Berdigānam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota. 

Andrim no Rīgas ir 23 gadi, viņam ir Dauna sindroms, smaga garīgā atpalicība. Viņš nerunā, izņemot dažas neartikulētas skaņas, nesaprot citus, apkārtējā vidē neorientējas. Jaunais vīrietis ir kopjams un asistējams 24/7, jo viņam ir izteikti uzvedības traucējumi. Andris dzīvo savā pasaulē. Šī iemesla dēļ viņam nav citu iespēju labot zobus kā tikai vispārējā narkozē. Nepieciešamā summa ir vismaz 500 eiro. Andris dzīvo ar vecākiem un māsu. Tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, mamma pieskata Andri, māsa mācās 11. klasē.

Palīdzēsim Andrim!

Projekts ievietots portālā 15.11.2022

Projekts noslēgts 25.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Palīdzība Innai Panteļejevai

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 644 336.05 €