Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 50.00 €

Palīdzība Vidai Breikšai

Vidai no Jelgavas novada ir 63 gadi. Visu mūžu strādājusi valsts un pašvaldību pārvaldē, bijusi centīga un uzņēmīga. 2015.gadā Vidai tika atklāta onkoloģiska saslimšana, kas pārvilka svītru darba gaitām. Veselības problēmu dēļ Vida vairs nevar strādāt un vienīgie iztikas līdzekļi ir pensija no priekšlaicīgās pensionēšanās, kas sastāda 320 eiro mēnesī. Vida dzīvo viena, izaudzinājusi 1 dēlu, auklē 3 mazbērnus. Diemžēl, arī dēla ģimenē ir ienākusi slimība un viņi palīdzēt Vidai nevar. Vidas cerība un prieks ir mazdārziņš, kurā audzē puķes. Puķes priecē un palīdz atslēgties no domām par slimību.

Pašlaik slimība Vidai ir atgriezusies, tikko veikta operācija un ārsti rekomendējuši arī ķīmijterapiju, bet paralēli daktere ir rekomendējusi antroposofos medikamentus, kas mēnesī izmaksā 512.37 eiro, gadā nepieciešami 6148.44 eiro. 

Vida ļoti lūdz līdzcilvēku palīdzību, jo vēlas dzīvot un pieskatīt mazbērnus!

Palīdzēsim Vidai!

Начало проекта: 24.09.2019

проект o кончен: 31.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Эрготерапия для детей с двигательными нарушениями

Помощь Николаю Савдону

Мамочка, я тебя люблю!

Доктор POGA

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

696 034.76 €