Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Jurim Djakovam

Mūsu atbalsts šobrīd ļoti nepieciešams Jurim no Ventspils. Jurim ir 10 gadi un zēns bija ļoti gaidīts bērniņš ģimenē. Tomēr 13 dienā pēc dzimšanas Jurīša veselības stāvoklis krasi pasliktinājās un, nogādājot bērnu slimnīcā, viņam iestājās klīniskā nāve. Zēns pēc pārciestas sirds operācijas atradās komā vairāk nekā 4 dienas. Jurim tika konstatēta sirds mazspēja, un no šī brīža zēns un viņa ģimene ir varonīgi cīnījušies par Jurīša veselību. Jurim ir bijušas vairākas operācijas- sirds operācija, zarnu operācija un diagnosticēts 2 reizes lielāks urīnpūslis, kas prasa īpašu uzraudzību un speciālistu apmeklējumus. Ap 3 gadu vecumu Jurīša uzvedība krasi sāka mainīties - parādījās dusmu lēkmes un problēmas ar emociju kontrolēšanu. Ārsti uzstādīja vēl vienu diagnozi - autisms. 2022.gadā Juris piedzīvoja insultu, kā rezultātātā viņam izveidojās kustību traucējumi un kopš šī brīža Jura lielākā dienas daļa norit ratiņkrēslā un šobrīd zēna lielākais sapnis ir pašam nostāties uz savām kājām.

Ģimene katru dienu dara visu iespējamo, lai palīdzētu dēliņam. Diemžēl mamma Juri audzina viena un viss sadzīves smagums balstās tikai uz mammas pleciem. Jura speciālisti rekomendē intesīvu rehabilitāciju, kas gadam izmaksā 3360 eiro. Jura mamma nespēj viena apmaksāt nepieciešamo rehabilitāciju un lūdz mums palīdzību.

Būsi kopā ar Juri un palīdzēsim piepildīt viņa  sapni! Jurim jāstaigā un kopā mēs palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 08.03.2024

Projekts noslēgts 18.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Smagi un nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €