Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Roberto Gaišutim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Roberto no Olaines ir 7 gadi. Līdz viena gada vecumam Roberto attīstība noritēja pilnīgi normāli, un nebija ne mazāko aizdomu, ka varētu būt kādas problēmas. Pēc gada vecuma Roberto pilnībā pārstāja runāt, un tie nedaudzie vārdiņi, ko bija iemācījies, pilnībā pazuda. Zēns klusēja, bieži raudāja, vēlāk parādījās nevēlama uzvedība, kas mudināja mammu sākt skaidrot iemeslus izmaiņām dēliņa uzvedībā.

Pēc daudzām pārbaudēm tika uzstādīta diagnoze – autisms. Roberto mamma neapstājās ne mirkli un uzsāka apmeklēt ABA terapijas nodarbības. Mācīties vajadzēja ne tikai Roberto, bet arī viņa mammai, jo ikdiena ar bērnu, kuram ir autiskā spektra traucējumi, ir izaicinājumiem pilna. Uzsākot apmeklēt ABA terapijas nodarbības, neviens speciālists nevarēja pateikt, ka Roberto kaut kad sāks runāt. Šobrīd zēns spēj nosaukt daudzas darbības, priekšmetus, izteikt vienkāršus lūgumus. Roberto apmeklē skolu kopā ar asistentu un jūtas ļoti labi.

Speciālisti rekomendē ABA terapiju turpināt un neapstāties sasniegtajos rezultātos. Diemžēl ABA terapiju ne valsts, ne pašvaldība neapmaksā, un Roberto mammai pašai jāmeklē līdzekļi, lai varētu samaksāt par terapiju. Gadam ABA terapijas nodarbībām Roberto nepieciešami 3500 eiro, no kuriem 2346 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1154 eiro. Mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Roberto! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Projekts noslēgts 26.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €