Seko mums Šodien saziedoti jau 7,770.24 €

Palīdzība Emīlijai Raupei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Emīlija ir 7 gadīga smaidīga, aktīva un zinātkāra vecākā māsa diviem brāļiem un māsai. Kad Emīlijai bija divas nedēļas, apstiprinājās ārstu aizdomas par Dauna sindromu. Mēneša vecumā bija skaidrs, ka bez sirds operācijas neiztikt. Sešu mēnešu vecumā tika veikta sirds operācija, un pēc divu nedēļu atrašanās slimnīcā Emīlija jau bija mājās un aktīvi atsāka darboties.

Meitene ir neatlaidīga, ar prieku apgūst un izmēģina ko jaunu. Pašlaik Emīlija spēj pašapkalpoties (ģērbties, ēst, mazgāt rokas, zobus), likt puzles, krāsot. Viņa apmeklē tautas dejas un mīl peldēt, šādi stiprinot savu stāju. Lai Emīlija spētu labāk socializēties un draudzēties ar citiem bērniem, kā arī labāk iekļauties sabiedrībā, ļoti nepieciešams uzlabot meitenītes runas spējas un sagatavoties skolas gaitu uzsākšanai.  Lai to izdarītu, nepieciešamas intensīvas nodarbības ar logopēdu un sadarbības uzvedības terapija. Gadam šādas nodarbības izmaksā 1694 eiro un meitenītes ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim smaidīgajai Emīlijai sasniegt jaunus mērķus! Kopā mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 29.12.2023

Projekts noslēgts 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Daria Vaseho

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 431 388.71 €