Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Emīlijai Laiveniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Emīlija ir dzīvespriecīga un ļoti aktīva 9 gadus veca meitene no Liepājas. Emīlijai ir cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze un dizartrija. Meitenīte pati nestaigā un sēž tikai ar atbalstu. Emīlijai katru dienu pārvietojas ar speciālajiem ratiem. Ikdienā ar lielu entuziasmu meitenīte apmeklē skolu un pēc stundām dažādas rehabilitācijas nodarbības – fizioterapiju, baseina nodarbības, silto smilšu terapiju, mūzikas terapiju, masāžu un skolā tiek īstenota arī kanisterapija un logopēda nodarbības. Emīlijas ikdiena ir ļoti piesātināta un aktīva.  Emīlijai ļoti patīk arī pavadīt laiku ar vecākiem un katrs kopā pavadītais laiks ir laimes mirkļu pilns. Tētis strādā ar dažādiem celtniecības projektiem un nākas arī doties komandējumos, savukārt mamma strādā mājās uz pusslodzi, jo dienas otrā daļa tiek veltīta Emīlijas nodarbību apmeklēšanai. Emīlijai ļoti nepieciešams speciāls pavadoņa vadāmais riteņkrēsls. Šāds riteņkrēsls ikdienā ir ļoti nepieciešams, lai ērtāk varētu pārvietoties un apmeklēt skolu, rehabilitācijas nodarbības. Riteņkrēsla izmaksas ir 3485 eiro, no kuriem valsts apmaksā 1439.20 eiro, starpība jāsedz pašai ģimenei no saviem līdzekļiem. Izmaksas par speciālo riteņkrēslu ir 2045,80 eiro. Emīlijas ģimenei jau tā ikdienā ir lieli izdevumi un šobrīd ļoti nepieciešams mūsu atbalsts.

Palīdzēsim kopā Emīlijai iegādāties riteņkrēslu! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 19.03.2024

Projekts noslēgts 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Hugo Rudzītim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €