Seko mums Šodien saziedoti jau 7,199.65 €

DOD PIECI 2023

Labdarības maratons “Dod pieci!” šogad iestāsies par atbalstu riskam pakļautiem bērniem un jauniešiem. Tie ir bērni un jaunieši, kuriem jau ir dažādas uzvedības problēmas vai kuri dzīvo apstākļos, kas šādas problēmas var radīt. Viņi nereti tiek dēvēti par “problēmjauniešiem”, tomēr vispirmām kārtām viņi ir vienkārši jaunieši, kas ir mums līdzās un kam ir nepieciešama palīdzība. Valsts kontroles 2022.gada revīzijas ziņojumā tiek lēsts, ka Latvijā šobrīd ir vairāk nekā 10 tūkst. bērnu ar uzvedības problēmām, kuri ilgstoši un bez attaisnojoša iemesla neapmeklē izglītības iestādi, lieto dažādas apreibinošas vielas, pārkāpuši likumu utml. Savukārt vairāk nekā 36 tūkstošiem jeb katram 7. bērnam Latvijā pastāv uzvedības problēmu iestāšanās risks – šie bērni ir cietuši no vardarbības vai noziedzīga nodarījuma, atrodas ārpusģimenes aprūpē vai dzīvo ģimenē, kurā ir riski nepietiekamai bērna aprūpei u. c.

Jau desmito gadu pēc kārtas Latvijas Radio Pieci.lv un Latvijas sabiedriskie mediji aicinās palīdzēt risināt Latvijā svarīgas problēmas. Šogad labdarības maratons "Dod pieci" notiks no 15. līdz 21. decembrim. Latvijas Radio 5 dīdžeji 24/7 režīmā dalīsies ar cilvēku pieredzes stāstiem, ekspertu viedokļiem un atskaņos ziedotāju izvēlētas dziesmas, iestājoties par pārmaiņām sabiedrībā. 

Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv nonāks pie bezpeļņas organizācijām, kas sniedz profesionālu palīdzību bērniem un jauniešiem, kuri palikuši bez pienācīgas ģimenes aprūpes, cietuši no vardarbības un citiem noziegumiem, pašiem radušās uzvedības problēmas. Par saziedotajiem līdzekļiem sniegs viņiem piemērotus pakalpojumus, sākot no speciālistu konsultācijām, pirmās nepieciešamības lietu iegādes un beidzot ar atbalsta personas jeb mentora meklējumiem.

Projekts ievietots portālā 03.10.2023

Projekts noslēgts 06.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Linardam Liepiņam

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 446 118.49 €