Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Laurai Kerijai Zaķei

Lauriņa no Rīgas ir trešais bērns ģimenē, un viņai ir pieci gadi. Meitenītei jau mammas puncī tika konstatēta “klejojoša” cista, un meitenītei dzimšanas brīdī konstatēja kājiņai 6 pirkstus. Visu pirmo dzīves gadu meitenīte tika novērota pie speciālistiem un ģenētiķa. Sākotnēji visi speciālisti mierināja mammu un apgalvoja, ka attīstība noris labi. 10 mēnešu vecumā tika operēta kājiņa un noņemts liekais pirksts.

Tomēr ar laiku mamma novēroja, ka Lauriņas attīstība norit ļoti lēni – visas prasmes attīstījās daudz lēnāk, nekā tam vajadzētu būt. Pirmos vārdus Lauriņa sāka pateikt pēc 3 gadu vecuma. Apmeklējot speciālistus tika novērota neadekvāta uzvedība, histērijas un dusmu lēkmes. Laura sāka neatsaukties uz savu vārdiņu, uz ielas palika haotiska un varēja bez brīdinājuma skriet prom. Laurai ir arī ēšanas traucējumi, jo ēd tikai izmeklētas lietas, daudz dzīvojas un spēlējas viena pati. Daudz strīdas ar saviem tuviniekiem, jo vēlas būt viena un nemīl, ja kāds iejaucas viņas spēlēšanās ritmā.

Pēc neskaitāmiem speciālistu apmeklējumiem tika uzstādīta diagnoze – autiskā spektra un attīstības traucējumi. Testi norādīja, ka meitenītes attīstība ir 2 gadus veca bērna līmenī. Lauriņas mamma nekavējoties uzsāka meitiņas vešanu pie speciālistiem un dažādām attīstošajām nodarbībām. Diemžēl daudzas nodarbības valsts un pašvaldība nefinansē un vecākiem jāmeklē iespējas samaksāt pašiem. Lauras ģimenē līdzekļu pietrūkst, jo vajadzību ir ļoti daudz. Ģimene lūdz mūsu palīdzību, jo Lauras attīstošajām nodarbībām gadam nepieciešami 3120 eiro.

 Būsim kopā ar Lauriņu un palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Projekts noslēgts 17.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Palīdzība Justīnei Skrebai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €