Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 55.00 €

Palīdzība Markusam Bērziņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Markusam nepieciešamā summa ir saziedota.

Septiņus gadus vecais Markuss ir gudrs un dzīvespriecīgs puisēns. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, hipoksiski išēmiska encefalopātija un psihomotorās attīstības aizture.

Kopš 2 gadu vecuma Markuss pārvietojās tikai rāpus. Zēns centās celties kājās, varēja nostāvēt ar atbalstu, sēdēja arī tikai ar atbalstu.

Kopš 2016.gada rehabilitācijas centrā "Poga" Markuss saņem regulāru rehabilitāciju. Pateicoties ieguldītajam darbam un zēna neatlaidībai, Markuss spēra patstāvīgi savus pirmos soļus. Tas ir milzīgs sasniegums un neizsakāms prieks! Tagad Markuss staigā, pieturoties mammai pie rokas vai izmanto staigāšanas palīglīdzekli (kvadrapodus).

Pēc fizioterapeita un ortopēda ieteikuma  Markusam ir nepieciešamas ortozes, kas stabilizēs kājas un atvieglos staigāšanu. Priekšējā atbalsta spiediena potītes pēdas ortoze no akrila sveķiem ar oglekļa armatūru un potītes pēdas pozicionējošu ortozes daļu balsta nodrošināšanai vertikalizējoties. Ortožu kopējās izmaksas ir 2411.82 eiro.

Palīdzēsim Markusam!

Начало проекта: 24.04.2019

проект o кончен: 06.06.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь бедствуюшим старикам

Palīdzība Līnas Zaķes aprūpē

Помощь Илоне Петушковой

Программа Avanti

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 001 888.60 €