Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,573.50 €

Palīdzība Jānim Lipinskim

Vienpadsmitgadīgajam Jānim ir Dauna sindroms. Jānis ir ļoti smaidīgs, pozitīvs un čakls bērns. Zēnam ļoti patīk zīmēt un spēlēties ar puzlēm. Jānis mācās Rēzeknes speciālās internātskolas 5. Klasē, kur vismīļākās viņam ir mūzikas nodarbības. Ģimenē ir četri bērni, Jānis ir jaunākais.

Zēns joprojām nerunā. Kopš dzimšanas viņam ir vidēji smaga garīga atpalicība ar izteiktiem runas un valodas attīstības traucējumiem.Pirms diviem gadiem Jānis apmeklēja delfīnterapijas kursu Lietuvā, pēc kura uzlabojās zēna emocionālais stāvoklis un uzvedība, koncentrēšanās spējas. Neirologs ir nozīmējis atkārtotu delfīnterapijas kursu Minskā, lai veicinātu turpmāko attīstību. Viena kursa izmaksas ir 800 eiro. Zēnam tiek rekomendētas arī logopēda (48 nod. * EUR 20) un peldēšanas nodarbības (30 nod. * EUR 23), kuru kopējās izmaksas ir 1 650 eiro. Vecāki ļoti vēlas, lai viņu bērns ir tāds pats kā citi bērni.

 Palīdzēsim Jānim!

 

Начало проекта: 27.11.2018

проект o кончен: 09.12.2018

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Cerības gaisma Evelīnai Kozuļinai

Помоги Доктору-клоуну быть там, где его ждут!»

Помощь Кристапу Канюку

Palīdzība Agatai Tretjakai

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 174 744.96 €