Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 60.10 €

Palīdzība Ilzei Stuklei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Līdzekļi kārtējai devai ir saziedoti, papildus saziedotie līdzekļi ļaus turpināt Ilzei terapiju! 

Ilzei no Rīgas ir 68 gadi, viņa ir pensionēta grāmatvede, strādājusi  arī par zvērināta revidenta asistenti. Ģimenē izaudzinātas 3 meitas, sagaidīti 7 mazbērni, kuri ir brīnišķīgs enerģijas avots. Ilzi saista satikšanās un kontaktu uzturēšana ar draugiem, studiju biedriem, koncerti, teātri, kora dziedāšana un grāmatas. Diemžēl Ilze jau 3 gadus sadzīvo ar plaušu vēzi. Tas atklājās vien 3 mēnešu pēc tam, kad no smagas slimības nomira Ilzes vīrs.

Prognozes par Ilzes atveseļošanos bija sliktas, tas mijās ar šoku un izmisumu. Ilze zaudēja spēju runāt skaļā balsi, pārcieta smagas blaknes no ķīmijterapijas. Pamazām slimība tika apturēta, taču šogad tā atkal ir atgriezusies. Onkologs Ilzei nozīmēja medikamentu Osimertinib, kas Latvijā nav valsts apmaksāts un ik mēnesi izmaksā 5436,54 eiro. Ilze uzsāka ārstēšanos par ģimenes līdzekļiem un, jau pēc pirmā mēneša uzlabojās gan pašsajūta, gan analīzes. “Ļoti vēlos šo terapiju turpināt, tā ir pilnīgi cita dzīves kvalitāte, bet savu līdzekļu iespējas ir izsmeltas. Ļoti lūdzu līdzcilvēkus mani atbalstīt. Esmu optimiste, 3 gadu slimības laikā esmu iemācījusies pieņemt šo situāciju. Turos pie četriem "p"- piedošana, pateicība, prieks, pacietība,” atzīst Ilze.

Šobrīd Ilzei ir recepte kārtējās zāļu devas iegādei, kas izmaksā 5436,54 eiro. Ilze vēl gaida ārstu konsīlija lēmumu, kas visdrīzāk lems turpināt ārstēšanu ilgtermiņā un dos iespēju vērsties Nacionālajā veselības dienestā ar iesniegumu individuālai zāļu kompensācijai vismaz daļējā apmērā.

Palīdzēsim Ilzei!

 

Начало проекта: 15.07.2021

проект o кончен: 27.08.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Повторная помощь Ирене

Помощь животным

Uzzināt vairāk

Помощь Дарине Ивановой

Помогите детям ходить!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 828 468.19 €