Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 400.00 €

Palīdzība Egnāram

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Egnāram nepieciešamā summa ir saziedota!

Egnārs ir jauks un strādīgs 17 gadus vecs pusaudzis, viņam kopš bērnības diagnosticēta epilepsija. Kad Egnārs bija maziņš, epilepsijas lēkmes ilga vien dažas sekundes, augot lielākam, lēkmes pastiprinājās un nu jau lēkmes ir ļoti ilgas. Pirms gada Egnāram sākās lielās lēkmes- krišana un milzīgas sāpes. Jau gadu lielās lēkmes atkārtojas bieži, dažreiz pat vairākas nedēļā. Ikdienā viņam ir arī mazās lēkmes, no kurām nekrīt, bet ir ļoti ilgas un satraucošas.

Egnārs mācās vidusskolā. Viņam patīk pastaigāties, skriet un braukt ar riteni. Lēkmes traucē mācīties, skola tiek kavēta, bieži uz skolu tiek saukta ātrā palīdzība, kā arī tas ir ietekmējis Egnāra mentālo veselību un jau kādu laiku ir novērojami depresijas simptomi. 

Vecāki izmēģinājuši dažādas medikamentus un ketogēno diētu, taču nekas nav nesis gaidītos rezultātus.

Lai Egnāram būtu iespēja dzīvot pilnvērtīgāku dzīvi, neirologs ir radis risinājumu esošajai situācijai un nozīmējis klejotājnerva stimulatora ievietošanu zēna ķermenī. Šāda stimulatora iegāde un implanta ievietošana ķermenī, ko veiks, Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā, izmaksas ir 20 500 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav. Operācija jāveic pēc iespējas ātrāk, jo katra epilepsijas lēkme nodara neatgriezeniskas izmaiņas zēna veselībā.

Egnāra ģimene ir pateicīga visiem līdzcilvēkiem, kas ar labām domām un saviem līdzekļiem palīdz Egnāram.

Palīdzēsim Egnāram!

Начало проекта: 27.11.2019

проект o кончен: 05.12.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Aprūpe mājās 2019

Помощь Лилиане Цветковой

Миссия Возможна

Книжный старт

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

1 091 850.83 €