Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 45.00 €

Palīdzība Adrianam Storoginam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Adrianam nepieciešamā summa saziedota.

Adrians ir smaidīgs, dzīvespriecīgs un draudzīgs piecus gadus vecs zēns. Zēnam ir noteikta diagnoze -psihomotorās attīstības aizture. Zēnam ir neveikla kustību koordinācija, vāji attīstīta roku un plaukstu sīkā motorika. Adriana vecākiem katra diena ir kā jauns izaicinājums un prasa īpašu, radošu pieeju, lai ziņkārīgajam piecgadniekam būtu vieglāk apgūt vienkāršas, ikdienišķas lietas.

Adrians sevi uzskata par tādu pašu bērnu kā citi, bet reizēm viņa acīs ir vērojams sašutums par to, kāpēc viņam tādas pašas lietas kas citiem ir ikdiena, sagādā tādu piepūli - apģērbšanās, ēšana, aiziešana uz tualeti....

Adrianam nav brālīša vai māsiņas, taču tos itin labi aizvieto viņa mīļie rotaļu biedri suns Glorija un kaķis Madis. Zēnam ļoti patīk pavadīt laiku pie ūdens un tajā plunčāties. Daudz laika pavada rotaļājoties ar auto modelīšiem, patīk lomu spēles, paslēpes un patīk klausīties stāstus un pasakas, ko mamma un tētis lasa pirms miedziņa. Adrians ar prieku apmeklē speciālo pirmsskolas izglītības iestādi Saulespuķe. Bērnudārzā apgūst visas nepieciešamās iemaņas, lai kļūtu patstāvīgāks un varētu doties uz skolu. Ārpus bērnudārza Adrians apmeklē fizioterapijas un reitterapijas nodarbības.

Zēnam nepieciešamas ilgstošas ABA terapijas nodarbības, lai palīdzētu apgūt jaunas prasmes un koriģētu uzvedības problēmas. No šī gada septembra Adrianam bērnudārzā ir iespēja apmeklēt ABA terapiju 3 reizes nedēļā. Vienas nodarbības cena ir 20 eiro. Ģimenei nepieciešams atbalsts 2700 eiro apmērā, lai segtu ABA terapijas izmaksas.

Palīdzēsim Adrianam!

Начало проекта: 01.08.2019

проект o кончен: 03.09.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помогите малышам!

Palīdzība Martas Mateikas aprūpei

Исполни мечту ребенка!

ДАЙ ПЯТЬ!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

891 888.07 €