Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 604.07 €

Palīdzība Adrianam

Mazajam Adrianam ir nepilni 5 gadiņi, bet jau kopš dzimšanas viņš ir neparasts un atšķirīgs. Ilgu laiku ārsti izteikuši versijas par diagnozēm – neveiklā bērna sindroms, psihomotorās attīstības aizture, valodas attīstības aizture. Tomēr tikai 4,5 gadu vecumā tika diagnosticēts, ka zēna neparastajai uzvedībai iemesls ir autiska spektra traucējumi. Adrians ir neveikls, neprot komunicēt ar citiem bērniem, attīstībā atpaliek no citiem bērniem.

Adrians ir arī ļoti izvēlīgs ēšanā - daudzus pārtikas produktus, piemēram, pienu, kategoriski atsakās ēst. Tas vecākiem lika ieviest bezglutēna un bezlaktozes diētu, kas deva arī labus rezultātus – zēns kļuva mierīgāks, uzlabojās koncentrēšanās spējas.

Adriana runa ir ehoāliska - viņš atkārto iepriekš dzirdētas frāzes, teikumus, par sevi runā trešajā personā. Taču Adrianam piemīt viena interesanta īpašība – viņam ir ļoti laba intuīcija.

Ārsti Adrianam rekomendē ABA terapiju, kā arī ģenētika konsultāciju vielmaiņas pārbaudei. Šobrīd zēns apmeklē ABA terapiju 3 reizes nedēļā, un tas dod rezultātus – Adrians sācis runāt, iemācījies atdarināt. Lai nodrošinātu Adrianam regulāru ABA terapiju, gadam nepieciešami 3600 eiro. Māmiņa zēnu audzina viena un ABA terapijas izmaksas, kas mēnesī ir 300 eiro, viņai nav pa spēkam. Tādēļ nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Palīdzēsim Adrianam!

Начало проекта: 26.06.2019

проект o кончен: 11.08.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Namiņš bērniem

Стипендия от друзей

Помощь Карине Гармате

Помощь бедствуюшим старикам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

786 141.72 €