Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,317.50 €

Atbalsts Deborai Enijai Ārei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Deborai Enijai nepieciešamā summa saziedota.

Deborai ir 6 gadi, viņai ir iedzimta hromosomāla patoloģija un ekspresīvās valodas traucējumi. Debora ir ļoti atraktīva, kustīga un jautra meitene, kura spēj jebkuram likt pasmaidīt. Meitenīte mazliet runā, cenšas mācīties, viņai piemīt ļoti lielas darba spējas un ir gatava darboties un strādāt ar jebkurām metodēm. Meitene staigā jau stabili, tikai palīdzība nepieciešama uzkāpšanai pa kāpnēm, ir iemācījusies skriet (lēni), mācās arī lēkāt.

Debora apmeklē logopēda, fizioterapeita, mūzikas terapijas, reitterapijas, ergoterapijas un daudz citas nodarbības, kā arī regulāri iziet rehabilitācijas kursus, meitenes attīstībā progress ir acīm redzams. Deboras vecāki no saviem līdzekļiem meitiņai regulāri apmaksā reitterapiju, mūzikas terapiju un baseina apmeklējumu. Diemžēl līdzekļi visam nepietiek.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, Deborai ir bijusi iespēja apmeklēt divus delfīnterapijas kursus Klaipēdas delfinārijā. Pēc saņemtās terapijas meitene kļuvusi nosvērtāka, paplašinās vārdu krājums, mazliet vairāk spēj koncentrēties un noturēt uzmanību. Lai veicinātu meitenes valodas attīstību, uzlabotu psihomotoro attīstību, mazinātu muskuļu disbalansu, neirologs rekomendē delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Klaipēdas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1240 eiro, no kuriem 810 eiro jau ir pieejami no 2017. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 430 eiro.

Ģimene apmaksās ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Deborai Enijai!

 

Начало проекта: 01.02.2019

проект o кончен: 18.02.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Namiņš bērniem

Помощь Маре Лапине

Vienoti par iespēju! (Поможем вместе!)

Palīdzība Renāram Mikum Pudovam

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

330 144.42 €