Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 2,191.41 €

Ar siltu sirdi

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Īsta mīlestība un neizmērojama pacietība nepieciešama vecākiem, kuru ikdiena paiet, cīnoties par savu bērniņu. Tas ir emocionāli un fiziski smagi. Ģimenēm ar īpašiem bērniņiem nepieciešams mūsu atbalsts un sajūta, ka arī šādi bērni un viņu vecāki ir Latvijai vajadzīgi.  

Tikai mēs paši varam veidot sabiedrību ar dvēseli, kurā ģimene un pats cilvēkbērns ar īpašām vajadzībām justos piederīgs, vajadzīgs, nozīmīgs, mīlestības un uzmanības vērts. Ģimenēm ar bērniem invalīdiem nepieciešama praktiska palīdzība, lai atvieglotu ikdienas soli.

Brīnišķīgo dziedātāju Maijas Kovaļevskas, Krišjāņa Norveļa un pianistes Dzintras Erlihas veidotais latviešu kamermūzikas albums “Ar siltu sirdi” ir dāvana Latvijas sabiedrībai un ģimenēm ar īpašajiem bērniņiem. Visi ienākumi no albuma pārdošanas ar labdarības organizācijas Ziedot.lv starpniecību nonāks īpašo bērniņu atbalstam.

Albumu "Ar siltu sirdi" iegādāties var šeit.

2018.gada 1.jūnijā, Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē notiks albuma prezentācija un koncerts. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu paradīze kasēs un mājas lapā www.bilesuparadize.lv

 

 

Начало проекта: 26.04.2018

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Stiprini stipros (Поддержи сильных)

Atkārtota palīdzība Sailai Rasai

Стипендия от друзей

Помощь животным

Uzzināt vairāk

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

654 367.01 €