Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 3,293.22 €

Palīdzība Mavrikam Mikosam

Mavrikam ir astoņi gadi. Zēns nespēj sarunāties, bet, pateicoties intensīvām terapijām, spēj saprast, ko viņam saka. Mavrikam trīs gadu vecumā diagnosticēts bērnības autisms.

Mavrikam ļoti interesē motocikli un mašīnas, piekabes un citas tehniskas lietas, ko pats ievēro stāvvietās un uz ceļiem. Zēnam patīk zīmēt, gleznot un krāsot, tādējādi atklājot savu iekšējo pasauli un paužot emocijas, kā arī pastāstot par dienā piedzīvoto. Zēnam patīk klausīties mūziku un spēlēt mūzikas instrumentus.

Mavriks mācās Rīgas 1. speciālā internātpamatskolā. Zēns regulāri apmeklē reitterapiju un peldēšanas nodarbības.  Mavriks dzīvo divatā ar mammu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Mamma Mavriku cenšas vest sabiedrībā, lai zēns pierastu pie cilvēkiem un spētu justies labi arī citu cilvēku klātbūtnē.

Ar katru gadu ir jūtams progress Mavrika attīstībā un uzlabojas viņa komunikācijas spējas. Ir ļoti svarīgi turpināt ieguldīt maksimāli lielu darbu un pacietību šī smalkā pavediena attīstībā. Tāpēc ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai zēns varētu saņemt ABA terapijas nodarbības 13 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 4201 eiro.

Mavrika māmiņa ir pateicīga visiem līdzcilvēkiem, kas ar cieņu un izpratni, un saviem līdzekļiem palīdz Mavrikam.

Palīdzēsim Mavrikam!

Projektā veiktas izmaiņas 11.11.2019

Начало проекта: 05.11.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Мама, я тебя люблю!

Миссия Возможна

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Elzai Dzenei

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

966 591.63 €