Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Atkārtota palīdzība Sņežanai Šemakovskai

Mūsu palīdzību atkal lūdz 22 gadus vecā Sņežana no Daugavpils. Jau no bērnības meitenei ir uzstādīta smaga diagnoze - spinālā muskuļu atrofija. Sņežana ir pārcietusi divas operācijas, taču viņas diagnoze ir progresējoša slimība, tāpēc, lai uzturētu fizisko stāvokli,  ir nepieciešama regulāra rehabilitācija. Meitenei lūdz palīdzību kārtējam rehabilitācijas kursam.

Sņežana ir ļoti centīga, jo šogad ieguva bakalaura grādu psiholoģijā Daugavpils Universitātē, tagad turpina studēt arī maģistrantūrā par valsts budžeta līdzekļiem. Meitenes atbalsts ir viņas draugi un mīļā mamma, kas visu dzīvi ir pakārtojusi meitas aprūpei. 

Jau iepriekš ar ziedotāju atbalstu meitene varēja apmeklēt rehabilitācija kursu, lai uzlabotu savu fizisko stāvokli rehabilitācijas centrā. Arī šobrīd viņai ir nepieciešams atbalsts - 14 dienu rehabilitācijas kurss centrā ''Jaunķemeri'' izmaksā 1550 eiro. Ģimenei ir maznodrošinātais statuss un Sņežanas mamma nevar strādāt, jo visu laiku ir jābūt līdzās  meitai, tāpēc nav iespējams apmaksāt ārstēšanos.

Palīdzēsim jaunajai, centīgai Sņežanai kopā!

Projekts ievietots portālā 18.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Anetei Boļšakai

Palīdzība Sofijai Sirmei

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €