Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Melānijai no Rīgas ir 5 gadi un uzstādīta diagnoze - bērnības autisms ar izteiktu negatīvismu uzvedībā, stereotipiju un  vidēji smagu garīgo atpalicību.  Diagnozi meitenei uzstādīja 2 gadu vecumā, kad tuvinieki novēroja, ka meitiņas prasmes  pasliktinās. Līdz pusotra gada vecumam Melānija attīstījās kā “pēc grāmatas”, taču, sasniedzot pusotra gada robežu, meitenīte pārstāja runāt, neturēja acu kontaktu, ar grūtībām sadarbojās ar pieaugušo, nerotaļājās, nemeklēja kontaktus ar vienaudžiem. Melānijai ir funkcionāli traucējumi, kas ārkārtīgi ierobežo ikdienas dzīves iespējas, meitene bieži ir nervoza, jo nespēj izteikties un ļoti satraucas, ka viņu nesaprot apkārtējie. Melānija ir aktīva, sportiska, zinātkāra un smaidīga meitene, kurai patīk doties ārā, uz bērnu laukumiņu, braukt ar skrejriteni un kārtot kluču torņus.

No trīsarpus gadu vecuma Melānija apmeklē ABA un audiologopēda terapijas  nodarbības 2 reizes nedēļā, kas ir devušas ievērojamu uzlabojumu. Meitene ļoti cenšas sadarboties ar speciālistiem, vokalizēt skaņas, atdarināt pēc parauga un apgūt pašaprūpes iemaņas. Melānijai strauji tuvojas skolas vecums, un ļoti nepieciešams meitenīti sagatavot skolai. Melānijai ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas uzlabotu runu un attīstītu pašaprūpes prasmes, kā arī sniegtu atbalstu alternatīvās komunikācijas iekārtas lietošanā. ABA terapijas nodarbības divas reizes nedēļā gada garumā izmaksā 3640 eiro. Melānijas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Melānijai sasniegt jaunus mērķus un sagatavoties skolai! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Raimondam Jānim Uzuleņam

Palīdzība Miai Annai Koļesovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €