Seko mums Šodien saziedoti jau 3,146.34 €

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

Dianai no Daugavpils ir 24 gadi, viņa pēc profesijas ir konditore, taču smagas slimības dēļ jaunā sieviete strādāt nav varējusi.
Dianai bija tikai 18 gadi, kad viņai tika atklāts limfātiskās sistēmas vēzis- Hodžkina limfoma. “Tas bija grūti gan emocionāli, gan fiziski, bet izturēju. Milzīgs bija atbalsts no līdzcilvēkiem”, atzīst Diana. Šī slimība ir viltīga un neprognozējama. Diana ir pārcietusi vairākas ķīmijterapijas. Pēc kārtējā kursa likās, ka beidzot ir sasniegts vēlamais rezultāts, bet pēdējais izmeklējums atnesa sliktas ziņas – jāgatavojas jauniem pārbaudījumiem. Slimība ir progresējusi un nepieciešamas dārgas, valsts neapmaksātas zāles.
Ārstu konsīlijs Dianai ir nozīmējis ārstēšanu ar Nivolumab, kas ik mēnesi maksā 3025 eiro. Dianai šadu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Kopā 4 devām nepieciešami 12 100 eiro.

Palīdzēsim Dianai!

Projekts ievietots portālā 22.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 050 267.08 €