Seko mums Šodien saziedoti jau 2,802.34 €

Palīdzība Evitai Kalniņai

Mūsu atbalsts nepieciešam Evitai no Jaunjelgavas. Meitenītei ir 10 gadi un uzstādīta diagnoze cerebrālā trieka. Evita zīdaiņa vecumā smagi saslima ar meningītu, un tas ir ietekmējis meitenītes dzīves kvalitāti, jo viņai ir ķermeņa labās puses hemiparēze un runas traucējumi. Meitenītei ir izteikta spastika, neklausa labā rociņa, grūti iztaisnot kāju un nolikt pilnu pēdu pie zemes. Evitai ir grūtības ar līdzsvaru un koordināciju. Meitenītes ikdiena ir intensīva un regulāra rehabilitācija, lai uzlabotu viņas funkcionālo stāvokli. Katra rehabilitācija palīdz Evitai kļūt stabilākai. Neskatoties fiziskajām grūtībām, Evita ir dzīvespriecīga un mīļa meitene, apmeklē skolu un sapņo par tādām pašām lietām kā citi viņas vienaudži. Evitas speciālisti rekomendē vismaz divas reizes gadā apmeklēt intensīvu rehabilitāciju, kas kopā izmaksā 5820 eiro un meitenītes tuvinieki lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Evitiņai kļūt stiprākai, sasniegt jaunus sapņus un mērķus. Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 24.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 923.08 €