Seko mums Šodien saziedoti jau 2,797.34 €

Palīdzība Miķelim Audzeram

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama mazajam Miķelim no Rīgas. Miķelim ir 2 gadiņi. Puisēns piedzima pilnīgi vesels un līdz 9 mēnešu vecumam attīstījās kā citi viņa vienaudži. Mazulītis vienmēr bija omulīgā noskaņojumā, un nevienam nebija pat aizdomas, ka varētu būt citādi. 9 mēnešu vecumā tuvinieki pamanīja, ka dēliņš it kā apstājas attīstībā un nenotiek nekāds progress. Tika veiktas neskaitāmas pārbaudes un konsultācijas, lai noskaidrotu cēloni, un pirms divu gadiņu jubilejas tika atklāta puisēna diagnoze - tā ir reta ģenētiska saslimšana ORPHA 777. Vēl neviens speciālists nevar pateikt, kā nākotnē viss izvērtīsies Miķelim, jo šī sindroma smagums var variēt no viegliem līdz smagiem garīgās un intelektuālās attīstības traucējumiem. Ģimene dara visu iespējamo, lai dēliņam palīdzētu.

Miķelītis vēl ir mazs un steidzami nepieciešamas dažādas izglītojošās un attīstošās nodarbības. Bērnu psihiatrs rekomendēja uzsākt ABA terapijas nodarbības, kas kopā gadam sastāda ievērojamu summu, un Miķeļa ģimenei jālūdz mūsu atbalsts. Dēliņa ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3600 eiro.

Būsim kopā ar Miķeli un palīdzēsim! Mums rūp Miķelīša nākotne!

Projekts ievietots portālā 24.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Paškevičam

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Anitai Vallei

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 049 918.08 €