Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,543.80 €

Palīdzība Aigaram Mežulim

Aigariņam vasarā paliks trīs gadiņi. Zēnam nesen ir diagnosticēti autiska spektra traucējumi.

Nepilnu divu gadu vecumā zēns sāka apmeklēt bērnudārzu. Vecāki bija ievērojuši, ka dažkārt zēns viņus ignorē, bet lietas, kas viņam patīk, piemēram, mūzika, sadzird uzreiz. Zēns joprojām nerunā. Dažkārt dara sev pāri. Bērnudārza audzinātāja ieteica pārbaudīt Aigariņa dzirdi. Bērnu dzirdes centrā apstiprināja, ka ar dzirdi problēmu nav, un ieteica vērsties pie neirologa, psihiatra un psihologa.

Neirologs izteica viedokli, ka zēnam ir autiska spektra traucējumi, un rekomendēja ABA terapiju, kā arī psihiatra un psihologa izmeklējumus. Vizīti pie šiem speciālistiem Aigars vēl gaida, bet ABA terapija jau ir uzsākta. Autisma kabinetā rekomendē šo terapiju uzsākt pēc iespējas ātrāk un intensīvi.

Ģimene nedzīvo Rīgā, bet ABA terapija dzīvesvietā nav pieejama. Tā nu vecākiem jāvadā zēns uz Rīgu uz nodarbībām vairāk nekā 50 km vienā virzienā.  Ģimenei nepieciešams atbalsts, lai nodrošinātu nepieciešamo terapiju daudzumu.  Viena ABA terapijas nodarbība izmaksā 30 eiro, gadam nepieciešami 4500 eiro.

Palīdzēsim Aigaram!

Начало проекта: 27.05.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь бедствуюшим старикам

Помощь тяжело больным молодым людям

Поможем маленьким сердечкам

Книжный старт

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

583 514.96 €