Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 200.00 €

Kalniem pāri. Atbalsts sērojošiem bērniem

“Kad avārijā nositās mans tētis, es vēl ilgi kāpnēs dzirdēju viņa soļus… Man likās, ka tūlīt atvērsies durvis un atkal atskanēs: “Čau, susuri, vai tēti gaidījāt?” Bet tā nekad nenotika… Un tajā rītā mēs sastrīdējāmies. Kaut es nebūtu bijis dusmīgs uz tēti, tad varbūt tas nemaz nebūtu noticis… mamma naktīs neraudātu un mēs visi vēl būtu kopā…”

Tuva cilvēka zaudējums ir milzīgs pārdzīvojums. Īpaši, ja to nākas piedzīvot bērnam vai pusaudzim. Mēs, pieaugušie, ne vienmēr spējam tikt galā ar bēdām, trauksmi, bailēm, vainas sajūtu… Zaudējot mammu, tēti, brāli vai māsu, vai citu dzīvē ļoti nozīmīgu tuvinieku, dažādas emocijas pārdzīvo arī bērns. Ir svarīgi viņam palīdzēt saprast notikušo, sniegt atbalstu un drošību, ļaut izdzīvot sēras – tā dodot iespēju kļūt stiprākam.

Līdzīgi kā kalnos kāpēji pāri ledājiem dodas viens otra pavadībā, arī sērās cilvēkam vajadzīgs ceļabiedrs, kas saprot, uzklausa un iedrošina. “Kalniem pāri” komanda – psihologi, psihoterapeiti un citi speciālisti – rūpējas, lai bērns nepaliktu viens savās sērās. Atbalstu individuālās konsultācijās var saņemt gan uzreiz, gan ilgāku laiku pēc tuvinieka nāves, taču programmas grupu nodarbībās visvērtīgāk piedalīties ir 0,5-2 gadus pēc notikuma.

“Kalniem pāri” atbalstu grupu nodarbībās vai individuālās konsultācijās saņem ģimene kopumā. Bērnam veidojas droša atbalsta sistēma, un ģimenē tiek veicināts veselīgs sērošanas process, kliedējot vientulību un aizspriedumus un stiprinot to grūtību pārvarēšanā. Lasīt sīkāk par programmu šeit.

Pašlaik, ņemot vērā COVID-19 pandēmijas ierobežojumus, nodrošinām individuālas konsultācijas (vienam cilvēkam vidēji 10x), bet vēlāk paredzam atsākt arī grupu nodarbības. Lai atbalstu sērās saņemtu vismaz 80 bērni un pieaugušie, nepieciešami 17 000 eur. Programmu īsteno Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija.

Atbalstot programmu “Kalniem pāri”, jūs palīdzēsiet bērniem visgrūtākajā dzīves brīdī!

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Начало проекта: 30.03.2021

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Поможем малышам вырасти!

Помощь во время чрезвычайной ситуации Covid-19!

Стипендия от друзей

Мамочка, я тебя люблю!

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

528 196.92 €