Подписывайся на нас Сегодня пожертвованы уже 1,863.70 €

Atbalsts Danai Vītolai

Trīspadsmit gadus vecā Dana ir smaidīga un jauka pusaudze, kurai slimība diemžēl liedz darīt daudz ko no tā, ko spēj viņas vienaudži. Meitenei ir kustību un gaitas traucējumi, labās puses rokas, kājas vājums, runas traucējumi. Grūtības ar koncentrēšanos un uzmanības noturēšanu. Meitenei ir bērnu cerebrālā trieka, labās puses spastiska hemiparēze ar bulbāru simptomātiku, psihomotorās attīstības aizture.

Dana saņem regulāru rehabilitāciju centrā "Poga". Terapijas rezultātā Danai mazinājies muskuļu disbalanss. Uzlabojusies labās puses ekstremitāšu aktīvā stabilitāte un mobilitāte. Dana jau spēj balstīties uz labās rokas dažādās pozīcijās, iztaisnojot elkoni. Šie uzlabojumi ļauj Danai vairāk komunicēt ar draugiem. 

Lai uzlabotu meitenes runu, koncentrēšanos un  uzmanības noturību, speciālisti rekomendē nodarbības ar logopēdu un psihologu.

Danas ģimene lūdz ziedotāju palīdzību,lai meitene varētu saņemt regulāras nodarbības ar logopēdu un psihologu gada garumā. Tam nepieciešami 4200 eiro.

Palīdzēsim Danai!

Начало проекта: 07.01.2019

Ziedot.lv с пожертвований не взимается никаких комиссионных или плата посредничества. Все деньги в размере до 100% доходят до ожидаемой цели. Административные выплаты Ziedot.lv не покрываются с Ваших пожертвований.

Другие актуальные проекты

Помощь по уходу за тяжелобольными детьми

Программа Avanti

Семьям с детьми инвалидами

Поможем маленьким сердечкам

О нас

Ziedot.lv - благотворительная организация, которая действует с 2003. года, предоставляя частным лицам и предприятиям возможность помогать людям. Ziedot.lv предлагает удобно и надежно жертвовать на тщательно отобранные и провереные благотворительные проекты, следить за ходом проекта с уверенностью, что пожертвование достигнет цели.


Статистика пожертвований

В этом году

563 376.37 €