Seko mums Šodien saziedoti jau 205.00 €

Stiprini Stipros! 2019

Slimības un traumas, iedzimtas un iegūtas, – fizisko un garīgo brīvību ierobežojošie apstākļi ir dažādi un var skart ikvienā vecumā.
Kad tas notiek ar bērnu, arī viņa ģimene acumirklī nonāk svešā pasaulē, atsakoties no ierastajām nodarbēm, interesēm un prioritātēm, stājoties pretī savam nogurumam un cīnoties par sava īpašā bērna vietu mūsu parastajā pasaulē.

Desmitiem tūkstošu cilvēku visā Latvijā veic šo nozīmīgo, bet citu bieži nepamanīto un nenovērtēto darbu. Katrs atsevišķi un visi kopā viņi ir milzīgs spēks, taču visas spēku rezerves reiz izsīkst un arī visstiprākajiem ir nepieciešams atbalsts.

Stiprinot šīs ģimenes, mēs ne tikai atbalstām tās cīņā par viņu bērnu nākotni – mēs iestājamies par iekļaujošu sabiedrību visiem un katram.
Lai palīdzētu ģimenēm, kurās aug ilgstoši aprūpējams bērns, un kaut nedaudz atvieglotu viņu ikdienu, DELFI un “Ziedot.lv” aicina – stiprini stipros!

Projekts ievietots portālā 21.11.2019

Projekts noslēgts 28.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Damiram Paeglem

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 185.45 €