Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Palīdzība Alisai Mihaiļenko

Alisai ir 6 gadi, un tas, ko meitenīte un viņas ģimene ir pārdzīvojusi, ir prātam neaptverami. Mazā Alisa bija ļoti gaidīts bērniņš, dzimusi dabīgās dzemdībās, un viss bija vislabākajā kārtībā – līdz brīdim, kad gada vecumā meitenītei konstatēja ļaundabīgu audzēju neiroblastomu, kas bija ieperinājies starp sirsniņu un plaušām, kā arī ielīdis mugurkaulā un sāka spiest centrālo nervu.

“Ja tas toreiz nebūtu atklājies, vēl pēc kāda laika audzējs visu nospiestu neatgriezeniski,” atklāj Alisas mamma Irīna. To, cik ļoti Alisa vēlas būt kopā ar mums, apliecina viņas pārciestie 8 ķīmijterapijas kursi, kā arī cīņa par dzīvību, smagā stāvoklī atrodoties reanimācijā.

Šobrīd ir pagājuši 3 gadi, kopš Alisai ir remisija un ļaundabīgais audzējs ir atkāpies. Pēc slimības mazajai stipriniecei bija jāmācās viss no jauna, un šo procesu nevar pārtraukt. Lai meitenīte atgūtu visas iemaņas, ir ļoti nepieciešama rehabilitācija.

Rehabilitācija nepieciešama katru dienu. Lai arī Alisai ir stipra un atbalstoša ģimene, kas ar viņu ir kopā šajā laikā, ir vajadzīgi lieli līdzekļi rehabilitācijai un speciālistu konsultācijām. Gadā nepieciešami 4550 eiro.

Plašāku stāstu par Alisas ģimenei lasiet DELFI.

Alisa ir pelnījusi to labāko!  

Projekts ievietots portālā 29.11.2019

Projekts noslēgts 14.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Draugu stipendija 2020

Namiņš bērniem

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Armanam Azizam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €