Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Palīdzība Eliasam Vasilevskim

Eliasam ir 12 gadi un izcila humora izjūta, viņam piemīt pozitīvisms un reti kad no sejas pazūd smaids. Eliass ir liels cīnītājs, censonis un pārliecinoši virzās uz savu mērķi. Zēns dzīvo Rēzeknē, un viņa ikdiena ir grūta. Pirms 8 gadiem Eliasu notrieca mašīna, un viņam nācās visu mācīties no nulles. Gūtā trieciena dēļ zēnam necirkulē galvas smadzeņu šķidrums, tāpēc galvā ir šunts, kas palīdz to nodrošināt, un vienai actiņai ir redzes nerva atrofija. Eliasam ir tādi paši sapņi un vēlmes kā jebkuram zēnam viņa vecumā, un tas zēnu pārliecinoši dzen uz priekšu, uz izveseļošanos. Eliasa spēks ir arī viņa mamma Evija un māsas, kas puisi atbalsta un palīdz virzīties uz atlabšanu.

Ģimenei ir īpašums “Akmenīši” Kaunatas pagastā, 30 kilometru attālumā no Rēzeknes, vieta, kur mamma saredz Eliasa nākotni. Varbūt arī darbojoties ar mālu, kuru viņa nu jau mūžībā aizgājušais tēvs izcilais podnieks Evalds Vasilevskis pētīja 40 gadus. Turklāt laukos ir pilni kalni māla. Pirms avārijas, maziņš būdams, Eliass darbojies ar mālu. Pēc smagās traumas bija liels jutīgums, nepatika, ja rokas kļuva netīras. Tagad ik pa laikam puisis ņem rokās mālu un mācās no jauna – gan spaidīt, gan taisīt desiņas ar abām rokām. "Katra roka citādi strādā – viena raustās, otra ir lēna un mierīga,” stāsta mamma, kura prot strādāt ar mālu, apdedzināt keramiku un kurināt cepli. “Nodarboties ar to nopietni varēšu tikai tad, kad ar Eliasu dzīvosim laukos,” viņa piebilst.

Eliasa mamma ir pārliecināta, ka lauku vide “Akmenīšos” Eliasam ir labākā vieta attīstībai un nākotnei, bet, lai māju pielāgotu zēna vajadzībām, ir nepieciešami lieli līdzekļi, kādu šobrīd ģimenei nav. Kopumā nepieciešami 8000 eiro. Mēs visi kopā šajos Ziemassvētkos varam Eliasa ģimenei palīdzēt!

Plašāku stāstu par Eliasa ģimeni lasiet DELFI.

Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 29.11.2019

Projekts noslēgts 14.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

POGA uz riteņiem

Suns- vairāk kā draugs

Palīdzība Guntai Sārtaputnai

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €