Seko mums Šodien saziedoti jau 30.00 €

Palīdzība Gundegas Rotbergas aprūpē

Gundegai ir 17 gadi, viņai ir reta un smaga diagnoze – lizencefālija – Millera-Dīkera sindroms, spastiskā tetraparēze un epilepsija. Visas šīs sarežģītās diagnozes nozīmē to, ka viņa ir guļoša un viņai nepieciešama pastāvīga aprūpe un atbalsts visas diennakts garumā. Meitenes vienīgais ēdiens ir speciālais enterālais maisījums, kas ik mēnesi izmaksā 304 eiro un nav valsts apmaksāts.

Pēdējos gadus Gundegas veselības stāvoklis ir ļoti nestabils un smags, regulāri ir dzīvībai bīstami stāvokļi, kas prasa ļoti daudz spēka un enerģijas gan Gundegai pašai, gan visai ģimenei. Lai psiholoģiski izturētu un varētu turpināt rūpēties par savu smagi slimo meitu, mammai nepieciešams psiholoģiskais atbalsts.

“Agrāk Gundegai patika lasīt, un mēs turpinām viņai lasīt priekšā. Iespēju robežās ejam ārā pastaigāties, jo daba, īpaši koki un debesis, vienmēr ir fascinējusi Gundegu, kā arī mūzikas baudīšana un jauka sabiedrība,” stāsta mamma Inguna, kura jau 17 gadus ikdienā rūpējas par savu smagi slimo meitu.

Lai mammai būtu papildus kāds brīvs brīdis atpūtai, psihoterapeita vizītēm, studijām neklātienē, nākotnē – iespēja strādāt vismaz nepilna laika darbu, Gundegai ir nepieciešama auklīte. Jau daudzu gadu garumā ģimenei palīdz auklīte Vera. Viņa palīdz gan meitenes aprūpē, gan ļauj mammai aiziet uz veikalu, doties uz mācībām, aiziet ar vīru uz teātri vai pie draugiem.

Ģimene lūdz arī turpmāk palīdzību Gundegas aprūpē:

  • speciālā enterālā pārtika 12 mēnešiem – 3658 eiro;
  • 15 psihoterapeita konsultācijas – 525 eiro;
  • speciālā auklīte – 3072 eiro gadā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno "Ziedot.lv" un invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Plašāku stāstu lasiet DELFI.

Palīdzēsim Gundegas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 29.11.2019

Projekts noslēgts 14.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Milai un Nikolajam Grohoļskiem

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Anastasijai Gricenko

Palīdzība Matvejam Kiseļovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 192 211.08 €