Seko mums Šodien saziedoti jau 6,877.00 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2015

Atskaite 01.11.2015

Novembrī “Labajās mājās” uzņemti 20 suņi un 24 kaķi. Kopā patversmē oktobrī mita 91 kaķis un 69 suņi.

Par ziedotajiem līdzekļiem pārskata periodā atmaksāts rēķins par kaķu un suņu barību. Kopā izlietots EUR 866,81.

2015. gada 14. un 15. novembrī starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā piedalījāmies starptautiskajā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstādē “ZooExpo 2015”. Ineteresentiem stāstījām par patversmes četrkājaino saimi: kā norisinās viņu ikdiena un kā tiem palīdzēt, gan kļūstot par patversmes ilgtermiņa atbalstītājiem, gan ziedojot dzīvniekiem nepieciešamās lietas, pašiem kļūstot par brīvprātīgajiem vai iesaistoties citās patversmes rīkotajās vai sevis rosinātajās aktivitātēs. Par “Labo māju” iemītnieku ikdienas gaitām stāstīt palīdzēja mūsu jauniegūto draugu – reklāmas aģentūras MLTPY – veidotie info stendi, ar kuru palīdzību varēja uzzināt, cik kilogramus sausās barības dienā vidēji apēda patversmes kaķi, cik maksā viena suņa uzturēšana, cik svēris smagākais “Labo māju” kaķis un citus interesantus faktus. Divās rosīgās dienās tika saziedoti EUR 502,67, kuri tiks izmantoti “Labo māju” suņu un kaķu ikdienas vajadzību nodrošināšanai.

Novembrī esam uzņēmuši 6 skolēnu ekskursantu grupas no Rīgas un Siguldas novada un divus darba kolektīvus no AS Balta un SIA Transcom. Iepazīstinājām viesus ar patversmes ikdienu un dažiem tās iemītniekiem, devāmies kopīgā pastaigā uz mežu, kurā varēja apgūt suņu staidzināšanas pamatprasmes, bet galvenokārt runājām par cilvēka atbildību pret dzīvnieku un bezatbildību, kuras rezultātā ir aizpildīti vairums no patversmes sprostiem.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Braienam Šubrovskim

Ukrainas cilvēkiem!

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Stiprini Stipros 2022

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 853 378.00 €