Seko mums Šodien saziedoti jau 6,004.00 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2015

Atskaite 01.07.2015

2015. gada jūlijā „Labajās mājās” uzņemti 26 suņi un 19 kaķi. Kopā patversmē jūlijā mita 92 kaķi un 63 suņi.

Par ziedotajiem  līdzekļiem pārskata periodā apmaksāts rēķins par kaķu un suņu barību un rēķins par veterinārmedicīniskajām  manipulācijām.

23. jūlijā t/c „Spice Home” tika atklāta fotogrāfa Kaspara Volonta un „Labās mājas” kopīgi veidotā labdarības fotoizstāde. Mūziķis Kārlis Kazāks, TV personība Armands Simsons, tirdzniecības kompleksa „Spice” direktore Iveta Lāce un aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone iesaistījās māju meklēšanā patversmes suņiem – senioriem. Sabiedrībā pazīstamie cilvēki ar akciju atgādināja, ka pusmūža sasniegušie četrkājainie īstas mājas, tādēļ, meklējot ģimenes mīluli, vajadzētu apsvērt domu pieņem padzīvojušu suni, nevis mazu kucēnu. Pēc izstādes beigām fotogrāfijas tiks izvietotas patversmes telpās.

Jūlijā aktīvi turpinām darboties sociālajos tīklos, informējot sekotājus ne vien par patversmē esošajiem dzīvniekiem, bet arī izglītot un pievēršot uzmanību  tēmām par dzīvnieku apmācības nepieciešamību un labturību.

Jūlijā „Labajās mājās” ir noorganizētas divas dzimšanas dienas svinības un divas ekskursijas.

Finanšu atskaite:
Veterinārmedicīniskie pakalpojumi EUR 288,00
Barība suņiem un kaķiem EUR 476,00
Kopā izlietots EUR 764,00

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Albertam Strautmanim

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 852 505.00 €