Seko mums Šodien saziedoti jau 215.00 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2015

Atskaite 01.12.2015

Decembrī “Labajās mājās” uzņemti 100 suņi un 28 kaķi. Kopā patversmē decembrī mita 88 kaķi un 148 suņi.

Par ziedotajiem līdzekļiem decembrī apmaksāta kaķu un suņu barība, veterinārmedicīnas pakalpojumi un apkures granulas. Kopā izlietots decembrī EUR 1724,02

“Labajās mājās” decembrī tika sniegts skumjš rekords – ierasto 50-60 suņu vietā patversmē mita 148 rējēji, no kuriem 46 nokļuva pie mums no Jaunpils novada Viesatas pagastā, kur kāda kundze dzīvniekus bija neapdomīgi pavairojusi savās mājās un turēja apstākļos, kuri bija sliktāki par visu, ko pieredzējušie “Labo māju” darbinieki bija piedzīvojuši līdz šim. Jāatdzīst arī, ka suņu skaits bija pilnīgi neprognozējams – paredzamo 20 suņu vietā, tur mita 50 četrkāji, kuri bija steidzami jāpārved uz atbilstošām mājām. Un tā, jau ikdienā raito dzīvnieku kopēju soli nācās vēl paātrināt un ikdienā nodarbināt vairāk kopēju nekā līdz šīm, kas ir ļoti svarīgi kvalitatīvai dzīvnieku aprūpei.

Tomēr, lai arī cik skumjš ir iepriekš minētais, patiesas “Labo māju” darbinieku asaras lija dienā, kad slimības dēļ nācās atvadīties no mūsu ilgdzīvotāja Stalkera. Lielais, spēcīgais suns patversmē mita jau 7 gadus un bija vienīgais suns, kurš bija palicis ar mums no vecās Juglas suņu patversmes un “Labās mājas” bija kļuvušas par viņa patiesajām mājām, jo sapratām, ka vecuma un piedzīvotā insulta dēļ Stalkerīti neviens vairs neadoptēs.

Savs laiks skumjām un savs arī priekam, jo decembris ir arī skaisto, balto un smaržīgo svētku laiks, kas bija jūtams arī patversmē un centās tajā dalīties arī ar plašāku apkārtni. Tā, piemēram, “Labo māju” talismans Robins teju mēnesi darbojās TC “Spice”, kur kopā ar bērniem veidoja apsveikumus patversmes iemītniekiem. Tika organizēts un plašu atsaucību guva pirmais “Labo māju” labdarības brančs TRUSIS kafe, no kura ienākumiem 20% nonāca patversmes iemītnieku bļodiņās, kam pievienojās 100% no gardumiem, ko bija pagatavojušas mūsu brīvprātīgās. Visu noslēdzām ar klusām un mājīgām Ziemassvētku svinībām patversmē- devāmies pastaigā ar suņiem, mežā satikām 2016. gada Pērtiķi, brīvprātīgie saņēma dāvaniņas no četrkājainiem, suņiem mielojās ar suņukūku un mēs – ar citiem svētku našķiem. Papildus priecājamies arī plašo ciemiņu skaitu – decembrī “Labās mājās” apmeklēja vairāk nekā 15 izglītības iestāžu kolektīvu.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzi bērniem staigāt!

Bērniem ar autismu

Ārstnieciskā masāža

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 054 195.45 €