Seko mums Šodien saziedoti jau 6,004.00 €

Palīdzi "Labajām mājām" 2015

Atskaite 01.06.2015

Jūnijā „Labajās mājās” uzņemti 21 suns un 45 kaķi. Kopā patversmē jūnijā mita 104 kaķi un 65 suņi.

Par saziedotajiem līdzekļiem pārskata periodā apmaksāts rēķins par kaķu un suņu barību.

2015. gada jūnijā, sadarbībā ar fotogrāfu Kasparu Volontu, tapa labdarības foto akcija „8 virs 8”, kas veltīta patversmes suņiem senioriem. Juglas dzīvnieku patversme „Labās mājas” pieredze rāda, ka daudziem adoptētajiem suņiem vecums ir šķērslis, kas nav pārvarams. Veterinārārsti atzīmē, ka sākot no aptuveni 7 gadu vecuma suni var uzskatīt par senioru. Jo mazāka auguma ir suns, jo vēlāk viņš kļūst par senioru. Lai vai kā, pat 5 gadus jaunam patversmes iemītniekam ir grūti atrast jaunas mājas. Daudz no patversmes suņiem nav seniora vecumā pēc vetārstu kritērijiem, bet pēc potenciālo adoptētāju domām viņi jau ir pārāk veci. Patversme vienmēr ir centusies šo stereotipu lauzt. Ja par suni pareizi rūpējas, viņš vēl daudzus gadus pēc seniora vecuma sasniegšanas būs laimīgs, aktīvs un rotaļīgs.

Kaķēni un vēlreiz kaķēni- tā vien liekas, ka visa pasaule sastāv tikai no kaķēniem, kurus cilvēki pamet likteņa varā. Diemžēl, uzņemt „Labajās mājas” iespējams nelielu daļu no pamestajiem mazuļiem, sacensties ar necilvēku izdomu kaķēnu izmešanas veidos nav iespējams. No braucošām mašīnām mesti pa logu, izmesti mēslainēs, celtniecības atkritumu konteineros, šahtās, kanalizācijas lūkās, bedrēs. Sabāzti kastēs, grozos, maisos un izmesti pie patversmēm, baznīcām, bērnudārziem, veikaliem, tirgos, sabiedriskā transporta pieturās, sabiedriskajās tualetēs, atstāti trolejbusos, vilcienos. „Labajās mājās” jūnijā sasniegts jauns „rekords”, vēl nekad patversmes pastāvēšanas 3 gados, patversmē nav uzturējies tiks liels skaits kaķu.

Jūnijā „Labajās mājās” ir noorganizētas divas dzimšanas dienas svinības un 4 ekskursijas.

Jūnijā izlietotie līdzekļi no Ziedot.lv saziedotā EUR 642.91

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Albertam Strautmanim

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 852 505.00 €