Seko mums Šodien saziedoti jau 31.00 €

Dakteris Delfīns 2020

Vairākiem desmitiem Latvijas smagi slimo bērnu palīdzēt sadzīvot ar savu slimību un stāvokli uzlabot var delfīnterapija. Tā ir specifiska terapija, ko veic speciāli apmācīts delfīns. Saskarsmē ar delfīnu notiek organisma kā sistēmas aktivizēšanās, kam ir gan fiziskais, gan psiholoģiskais efekts. Delfīnterapija ir efektīvs papildus līdzeklis tradicionālai terapijai. Delfīnu programmu bērniem vada īpaši apmācīts terapeits, ko pavada delfīni un treneris. Parasti delfīnterapijas kurss ir 5 - 10 nodarbības, kur katra ilgst 25-30 minūtes.

Terapijas iespaidā uzlabojas organisma fiziskais un emocionālais stāvoklis, koncentrēšanās spējas, kas ļauj bērniņam paveikt to, ko līdz terapijai nespēja, gan fiziskās attīstības ziņā, gan psihoemocionālajā aspektā. Piemēram, bieži tieši pēc delfīnterapijas māmiņas, kuru bērni nespēj runāt,  izdzird no saviem bērniem visilgāk gaidīto un skaistāko vārdu pasaulē – mamma!

Delfīnterapiju pielieto bērniem ar autismu, bērnu cerebrālo trieku un dažādām neiroloģiskām saslimšanām. Delfīnterapijas nepieciešamību bērniem ar konkrētām saslimšanām nozīmē bērnu ārstējošais ārsts.

Ziedot.lv no ziedojumiem apmaksās konkrētu bērnu delfīnterapijas kursu, kuru iespējams veikt Lietuvā vai Baltkrievijā, kā arī ar terapijas organizēšanu saistītos izdevumus. Viena delfīnterapijas kursa izmaksas 800 - 1750 eiro apmērā.

Palīdzēsim smagi slimiem bērniem satikt dakteri Delfīnu!

Projekts ievietots portālā 14.02.2020

Projekts noslēgts 25.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Artim Lapiņam

Palīdzība Ernestam Gūtmanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

235 744.58 €