Seko mums Šodien saziedoti jau 31.00 €

Palīdzība Arsenijam Kaņauskam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Arsenijam nepieciešamā summa saziedota.

Arsenijs ir dzīvespriecīgs 11 gadus vecs zēns, kuram ir bērnības autisms. 2 gadu vecumā zēnam uzstādīja otru diagnozi - 1.tipa cukura diabēts un celiakija, kam nepieciešama speciāla diēta. Arsenijs mācās speciālajā skolā 5.klasē. Arsenijam skolā mēdz būt uzvedības problēmas, jo sadzīvot ar diagnozi autisms ir ļoti grūti gan pašam zēnam, gan apkārtējiem.

Arsenijam ļoti patīk peldēšana, zīmēšana un veidot dažādas lietas no plastilīna. Zēns regulāri apmeklē mūzikas terapiju, speciālo pedagogu, logopēdu un fizioterapiju. Visi mammas ienākumi aiziet, lai nodrošināt dēla attīstību veicinošās nodarbības.

Arsenija neirologs rekomendēja zēnam delfīnterapiju, kas uzlabotu zēna koordināciju un komunikatīvās spējas. Arsenija mamma lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbībām Minskas delfinārijā, uzturēšanās (naktsmītne) un  ceļa izdevumu apmaksai. Kopā nepieciešami 1480 eiro. Mammai, kura ir vienīgā dēla apgādniece šādu līdzekļu nav un viņa vēršas pie mums pēc palīdzības. Arsenijam ļoti nepieciešama delfīnterapija! 

Palīdzēsim Arsenijam!

Projekts ievietots portālā 10.02.2020

Projekts noslēgts 03.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ligitai Pavlovičai

Palīdzi Pogai izaugt!

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

235 744.58 €