Seko mums Šodien saziedoti jau 3,699.66 €

Palīdzība Esterei Zuļķei

Sirsnīgs paldies par ziedojumiem. Esterei nepieciešamie līdzekļi ir saziedoti.

Estere piedzima 36. grūtniecības nedēļā. Pēc piedzimšanas meitenītei konstatēja labās kājas greizo pēdu un labās rokas plaukstas agenēzi. Tas nozīmē, ka meitenītei nav attīstījusies plaukstas daļa. Esteres pēda tika operēta trīs reizes. Meitenītei piedzimstot konstatēja arī iedzimtu sirdskaiti, un 8 mēnešu vecumā sirsniņa tika operēta. Operācija bija veiksmīga. Divas nedēļas pēc piedzimšanas tika veiktas ģenētiskās analīzes, kurās tika konstatēts, ka Esterei ir Dauna sindroms. Pateicoties ģimenes un speciālistu ieguldītajam darbam, meitenīte 1,5 gada vecumā sāka rāpot un celties kājās pie gultas. Staigāt Estere iemācījās tikai 3 gadu vecumā.

Pateicoties ziedotājiem, Esterei ir bijusi iespēja saņemt vairākus delfīnterapija kursus.  Esteres māmiņas karstākā vēlēšanās bija dzirdēt no meitiņas "Mammīt, es tevi ļoti mīlu!". Šo teikumu Esteres māmiņa sagaidīja pēc otrā delfīnterapijas kursa.

Šobrīd Esterei ir deviņi gadi, viņa apmeklē Kalnsētas pamatskolu Saldū. Estere ir palikusi aktīvāka un labprāt skolā iesaistās visās aktivitātēs. Esterei ļoti patīk dejot un viņa dejo tautiskās dejas bērnu kolektīvā, kur Esteri ļoti labi pieņem pārējie bērni. Viņa ar šo kolektīvu dejo koncertos kopā ar citiem bērnu kolektīviem. Vēl Esterītei ļoti patīk krāsot, ziemā iet laukā. Vasarā patīk šļūkt pa slidkalniņu, braukt uz jūru sauļoties un bradāt pa jūras ūdeni un smiltīm. Meitene ir aktīva un darboties griboša, ļoti patīk mūzika un kaķi.

Neirologs valodas attīstībai rekomendē turpināt delfīnterapiju. Diviem delfīnterapijas kursiem un uzturēšanās izdevumu apmaksai kopā nepieciešami 3000 eiro, no kuriem 1766 eiro jau ir pieejami no 2018. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 1234 eiro. Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Estere varētu saņemt delfīnterapiju Minskas delfinārijā. Ģimene segs izdevumus, kas saistīti ar vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Palīdzēsim Esterei!

Projekts ievietots portālā 14.02.2020

Projekts noslēgts 12.06.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gunitai Tropiņai

Palīdzība Artim Lapiņam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

228 850.62 €