Seko mums Šodien saziedoti jau 1,459.28 €

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Artjomam no Daugavpils ir 6 gadi. Puisēns ir trešais bērns ģimenē, un 3 gadu vecumā viņam tika diagnosticēts autisms. Vecāki jau līdz trīs gadu vecumam nojauta, ka dēls atšķiras no citiem bērniem. Zēns nerunāja nevienu vārdu, bet ārsti mierināja, sakot, ka vēl ir par agru un pieaugot viss būs kārtībā. Trīs gadu vecumā, apmeklējot dažādus speciālistus puisēnam, tika konstatēts autisms.

Artjoms dzīvo savā pasaulē, viņam ir komunikācijas un sociālās attīstības traucējumi. Puisēns “neredz” ap sevi cilvēkus un nevar ar tiem komunicēt. Artjoms ļoti cenšas un savos 6 gados prot lasīt, rakstīt, spēj saskaitīt un reizināt, taču no otras puses viņam ļoti grūti uzsākt komunikāciju, lūgt palīdzību un vispār uzsākt sarunu ar cilvēkiem.

Lai Artjomam veicinātu attīstību nepieciešamas regulāras nodarbības pie speciālistiem – logopēda-defektologa, fizioterapeita, kā arī grupu attīstības nodarbības. Šīs ikdienas regulārās nodarbības dod pozitīvu rezultātu. Speciālisti Artjomam iesaka arī delfīnterapiju. Līdz 6 gadu vecumam vecāki Artjomu regulāri 2 reizes gadā veda uz delfīnterapiju un jau pirmajā delfīnterapijas apmeklējuma laikā pateica savus pirmos vārdus: Mammu, es tevi mīlu!” Artjomam ir rekomendēts delfīnterapijas kurss, kura laikā ir 10 nodarbības Minskas delfinārijā, kas kopā ar izmitināšanas pakalpojumiem maksā 1205 eiro un ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu.

Mēs kopā varam palīdzēt Artjomam veikt jaunu lēcienu attīstībā! Kopā mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 22.07.2020

Projekts noslēgts 25.08.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Ernestam Gūtmanim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

237 172.86 €