Seko mums Šodien saziedoti jau 31.00 €

Palīdzība Robijam Rojam Treijam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Robijam Rojam nepieciešamā summa saziedota.

Robijs Rojs ir 10 gadus vecs, smaidīgs un prieka pilns zēns. Robītis piedzima 28/29 dvīņu grūtniecības laikā. Diemžēl zēna māsiņa nomira, Robijs palika viens un uzsāka sīvu cīņu par savu dzīvību. Pirmajā gadā Robijs stipri atpalika attīstībā- nevēlās, netvēra mantiņas, un viņa kustības bija ļoti ierobežotas. Ārsti 7 mēnešu vecumā noteica zēnam diagnozi- bērnu cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Ģimenei sākās grūts un sarežģīts ceļš pa ārstniecības un rehabilitācijas iestādēm.

Šobrīd Robijs mācās 3.klasē Rīgas 1.Pamatskolas attīstības centrā un viņš ļoti priecājas par iespēju katru dienu būt sabiedrībā un starp draugiem. Zēns nesēž, nestaigā, bet prot līst viens pats pa grīdu, ir iemācījies atbildēt  uz jautājumiem ar “Jā “ un “Nē”.

Robijam regulāri tiek nodrošināti rehabilitācijas kursi un delfīnterapija. Pēc saņemtajām terapijām, Robijam ir acīmredzami veselības uzlabojumi. Viņa kustības ir būtiski uzlabojušās, zēns mērķtiecīgi izmanto savas rociņas, izpildot vingrinājumus. Robijs var pacelt savas kājiņas, velties, padod rociņas, kā arī uzlabojusies komunikācija.

Ģimenei nepietiek līdzekļu, lai saviem spēkiem nodrošinātu delfīnterapiju, tāpēc lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1129 eiro. Ģimene apmaksās vīzu noformēšanu un ceļa izdevumus.

Ģimene saka lielu paldies katram Robija atbalstītājam!

Palīdzēsim Robijam Rojam!

Projekts ievietots portālā 20.07.2020

Projekts noslēgts 10.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris POGA

Palīdzība Robertam Kreicburgam

Miljons sveču grupu mājai

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

235 744.58 €