Follow us Today has already donated 50.00 €

Palīdzi POGA mazajiem pacientiem!

Bērniem ar kustību traucējumiem rehabilitācija ir nepārtraukts process, ko Covid-19 ir apturējis. Fizioterapeiti pie šim bērniem nevar doties arī mājas vīzītēs, lai pasargātu no infekcijas.  POGA speciālisti vēlas sarūpēt ierīces – terapeitiskus kostīmus ar individuāli aktivizējamiem elektrodiem - kas ļaus mājas apstākļos vingrināt muskuļus bērniem ar motoriem kustību traucējumiem.

Viena kostīma izmaksas ir 2200 EUR. POGA pacientu vidū ir vismaz 75 bērni, kuriem šī terapija būtu vitāli nepieciešama. Arī pēc Covid-19 ierobežojumu beigām terapija būs ļoti nozīmīga, īpaši laukos dzīvojošiem bērniem. Lai pēc iespējas vairāk bērnu būtu iespēja turpināt rehabilitāciju, ziedo terapeitiskajiem kostīmiem!

Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) 2020. gada kopienas iniciatīva ir izvēlējusies "POGA" kā organizāciju Latvijā, kuras darbībai sniegt savu atbalstu* - par katru €, ko no 2020.gada 1. aprīļa līdz 1.oktobrim ziedos privātpersonas, klāt vēl likt tikpat! Tāpēc aicinām ikvienu ziedot, bet dubultos to ERAB - EBRD Community Initiative! Tavs ziedojums tiks dubultots!

 

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

The Project is placed online on: 27.04.2020

Projekts noslēgts 02.06.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Martas Javas aprūpē

POGA uz riteņiem

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

696 034.76 €