Seko mums Šodien saziedoti jau 7,933.00 €

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai 2015

Atskaite 01.02.2015

2015. gada februāra mēnesī izdalītas 514 pārtikas pakas, sniedzot atbalstu 1 839 personām. Palīdzību saņēmušas ģimenes ar bērniem, invalīdi un pensionāri ar ienākumiem zem iztikas minimuma (252 EUR) uz vienu ģimenes locekli un Sociālā dienesta atteikumu piešķirt trūcīgās vai maznodrošinātās statusu.

Pārtika paka sniedz iespēju pagatavot pilnvērtīgu maltīti, tādā veidā mazinot nabadzības riskam pakļautās sabiedrības daļas dzīves apstākļu pasliktināšanos un sociālo atstumtību, ko veicina zemie ienākumi un nespēja nodrošināt ģimeni ar nepieciešamo pārtika daudzumu.

Pārtikas pakās februārī tika ievietoti šādi pārtikas produkti: auzu pārslas, cukurs, kviešu milti, sautēta liellopu gaļa konservos, makaroni, margarīns, manna, kviešu putraimi, rīsi, saulespuķu eļļa, vistas buljons, šķeltie zirņi.

Februārī pārtika iegādei tika izlietoti EUR 2 857.83

Organizācijas, kas projekta Paēdušai Latvijai ietvaros dalīja pārtikas pakas: http://www.paedusailatvijai.lv/files/atskaite_februaris_2015.pdf

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Nikolai Kalniņai

Cilvēkos ir spēks!

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 854 434.00 €