Seko mums Šodien saziedoti jau 7,743.00 €

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai 2015

Atskaite 01.03.2015

2015. gada marta mēnesī izdalītas 310 pārtikas pakas, sniedzot atbalstu 1 072 personām. Palīdzību saņēmušas ģimenes ar bērniem, invalīdiem un pensionāri ar ienākumiem zem iztikas minimuma (252 EUR) uz vienu ģimenes locekli un Sociālā dienesta atteikumu piešķirt trūcīgās vai maznodrošinātās statusu.

Pārtikas pakas sniedz iespēju pagatavot pilnvērtīgu maltīti, tādā veidā mazinot nabadzības riskam pakļautās sabiedrības daļas dzīves apstākļu pasliktināšanos un sociālo atstumtību, ko veicina zemi ienākumi un nespēja nodrošināt ģimeni ar nepieciešamo pārtikas daudzumu.

Marta mēnesī tika iegādāti šādi produkti – auzu pārslas, cukurs, kviešu milti, sautēta liellopu gaļa, makaroni, margarīns, mannas putraimi, miežu putraimi, rīsi, saulespuķu eļļa, vistas buljons, šķeltie zirņi. Kopā izlietots pārtikas iegādei EUR 1 720,55

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Twitter konvojs Ukrainai

Piepildi bērniņa sapni!

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 854 244.00 €