Seko mums Šodien saziedoti jau 5,454.00 €

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai 2015

Atskaite 01.05.2015

2015. gada maija mēnesī izdalītas 220 pārtikas pakas, sniedzot atbalstu 690 personām. Palīdzību saņēmušas ģimenes ar bērniem, invalīdi un pensionāri ar ienākumiem zem iztikas minimuma (EUR 252) uz vienu ģimenes locekli un Sociālā dienesta atteikumu piešķirt trūcīgās vai maznodrošinātās statusu.

Finanšu atskaite:
Pārtikas produkti EUR 1 195,21

Pārtikas paka sniedz iespēju pagatavot pilnvērtīgu maltīti, tādā veidā mazinot nabadzības riskam pakļautās sabiedrības daļas dzīves apstākļu pasliktināšanos un sociālo atstumtību, ko veicina zemie ienākumi un nespēja nodrošināt ģimeni ar nepieciešamo pārtikas daudzumu.

Maijā pārtikas produktu pakās tika ievietoti šādi produkti: auzu pārslas, kviešu milti, manna, grūbas, rīsi, šķeltie zirņi, margarīns, sautēta liellopu gaļa, saulespuķu eļļa, vistas buljons, cukurs.

Pārtikas pakas tika nogādātas uz labdarības organizācijām šādos novados: Alūksnes, Apes, Smiltenes, Cēsu, Kandavas, Aizkraukles, Kokneses, Dobeles, Auces, Jelgavas, Tērvetes, Tukuma, Engures, Jaunpils, Kandavas, Kuldīgas.

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Elzai Dzenei

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 851 955.00 €