Seko mums Šodien saziedoti jau 1,863.70 €

Palīdzība Rikardam Mikaelam Tallkvistam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Rikardam nepieciešamā summa ir saziedota.

Rikards Mikaels ir ļoti mīlēts un gaidīts bērns. Pašlaik zēnam ir 6 gadi. Četru gadu vecumā māmiņa pamanīja, ka Rikardam sāk palielināties kakla limfmezgli. Konsultācijā pie ģimenes ārsta tika ieteikts lieki neuztraukties, bet dvēseles mieram tomēr konsultēties pie otolaringologa. Vizītē pie LOR tika ieteikts apmeklēt onkologu. No tā brīža māte meklēja palīdzību pie onkologa, imunologa, reimatologa, pediatriem, tika veikti rentgeni un sonogrāfijas, analīzes un izmeklējumi, līdz tika ieteikts likties mierā, jo, iespējams, tas ir bijis kāds vīruss vai, somatikas izpausmes-žēlums pret tēvu, kurš tobrīd jau bija ratiņkrēslā multiplās sklerozes dēļ, ilgas pēc mātes, kura strādāja skolā.

2017.gada 16.februārī Rikards sūdzējās par galvassāpēm, zaudēja samaņu, tika aizvests uz BKUS, tika veikta datortomogrāfija un MR galvai. Bija noticis insults smadzeņu audzējā.

Nākamajā dienā tika veikta operācija, pēc operācijas bērns nemodās. Trešajā dienā pēc operācijas tika veikta magnētiskā rezonanse un noskaidrots, ka operācijas laikā izveidojies trombs, kurš palicis nepamanīts. Bija iestājies smadzeņu kreisās puslodes infarkts.

Turpmāk ar izcilu ārstu un citu speciālistu darbu Rikards divu gadu laikā mācās visu no jauna, redzēt, runāt, staigāt. Labā ķermeņa puse, īpaši rociņa, vēl neklausa kā gribētos, bet Rikards ir cīnītājs, kurš aktīvi strādā, lai atgūtu savu dzīvi atpakaļ.

Pēc veiktā veselības stāvokļa novērtējuma Rikardam centrā "Poga" rekomendēts intensīvs 15 dienu rehabilitācijas kurss. Kursa laikā iekļautas “TheraSuit 3” fizioterapijas nodarbības, 6 fizioterapijas nodarbības, 6 audiologopēda nodarbības. Kursa kopējās izmaksas 1620 eiro.

Palīdzēsim Rikardam!

Projekts ievietots portālā 28.12.2018

Projekts noslēgts 08.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ričardam Gormošam

Palīdzība Aigaram Mežulim

Palīdzība Edžum Praškevičam

Palīdzība Viesturam Vīksnam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

563 376.37 €