Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Kara bēgļu atbalstam

Krievijas armija ir sagrāvusi ukraiņu dzīves, mājas un ģimenes. Visiem Ukrainas bērniem ir nolaupīta bērnība. Tēvi palikuši aizstāvēt dzimteni, bet māmiņas ar bērniem, mērojot tūkstošiem kilometrus, devušās bēgļu gaitās. Dzīve Latvijā ir jāsāk no nulles - pagaidu mājoklis, pagaidu darbs, pagaidu skola un draugi. Tam kāt nāk neziņa, kad varēs atgriezties Ukrainā un vai būs mājas, kur atgriezties.

Daudzas ukraiņu ģimenes dzīvi Latvijā jau iekārtojušas, daļa gaida mirkli, kad varēs atgriezties dzimtenē, bet daļa paliks Latvijā. Ukraiņu bēgļu ģimenēm problēmas ir tās pašas, kas mūsu cilvēkiem - pēkšņas saslimšanas, zaudēts darbs, neplānoti izdevumi zobārstniecībai utml. 

Ziedojumi tiks izlietoti sociālajai palīdzībai, ārstniecībai, medikamentu apmaksai, zobārtniecībai un citām akūtām vajdzībām, ko nesedz valsts vai pašvaldības finansējums.

#StandWithUkraine

Projekts ievietots portālā 15.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība Miai Annai Koļesovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €