Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Markusam Svilānam

Markusam no Jēkabpils ir 5 gadiņi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze- autiskā spektra traucējumi. Markusa uzvedība pasliktinājās 1,5 gadu vecumā - viss ko puisēns bija iemācījies, pagaisa kā nebijis. Pazuda vārdu krājums, attīstījās uzvedības problēms un Markuss visas savas rotaļlietas kārtoja garā rindā. Pēc speciālistu pārbaudēm Markusa vecākiem tika paziņots, ka viņu dēliņam ir autisms. Speciālisti uzreiz rekomendēja apmeklēt ABA terapijas nodarbības un Markuss tās apmeklē ar lielu prieku un entuziasmu. Lēniem solīšiem Markuss mācās un apgūst arvien jaunas prasmes- sācis likt kopā divus vārdus un var pateikt ko vēlas. Krasi ir samazinājušās dusmu lēkmes un puisēns sācis komunicēt ar citiem bērniem.

Brīvajā laikā zēns ar prieku dodas dabā un ir gatavs pastaigās pavadīt visu dienu. Nesen zēna ģimenē ir ienākusi jaunākā māsiņa un Markuss ir liels palīgs. Markusam ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības visu gadu un tam nepieciešami lieli līdzekļi. Gadam ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3780 eiro. Markusa ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo vienīgais ģimenes apgādnieks ir tētis. 

Palīdzēsim kopā Markusam!

Projekts ievietots portālā 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Justīnei Skrebai

Ārstnieciskā masāža

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €